Зима за графіком: як вінницькі комунальники пораються з першим снігопадом

2 грудня на вінницькі вулиці прийшла справжня зима: від «графіку» холодна пора року «відстала» лише на один день. І вже сьогодні вранці містяни побачили повністю засніжені вулиці, двори та площі міста.

VежА, натхненна попередніми звітуваннями комунальників про повну готовність до снігопадів, вирішила перевірити, чи справляються міські служби з першими зимовими опадами.

Читайте також: 36 мільйонів на техніку: у Вінниці показали нові машини, які звільнятимуть місто від снігу

Наш фотокореспондент Андрій Завертаний пройшов середмістям Вінниці, а також деякими іншими районами.

Як і минулого року, основну увагу комунальники звертають на центральні міські шляхи, зокрема вулицю Соборну, Пирогова, проспект Юності та Коцюбинського. Постійно чистять сніг на Майдані Незалежності:

Менш завантажені автошляхи також великою мірою почищені: наш кореспондент спостерігав «каравани» з двох-трьох снігоприбиральних машин, котрі розчищали дороги.

Окрім того, менш габаритна техніка розчищає також тротуари, концентруючись поблизу зупинок громадського транспорту.  Проблемними є пішохідні переходи: на них утворилася «снігова каша»: інколи пішоходи банально не можуть перестрибнути ці калюжі.

Водночас другорядні дороги та тротуари подекуди лишаються прибраними не достатньо. На запит Vежі у КП «Вінницьке шляхове управління» відповіли, що станом на зараз місто прибирає 31 одиниця техніки – це техніка лише одного комунального підприємства, в той час як на прибирання снігу вийшли машини також і приватних підприємств.

– Добре, що сьогодні вихідний і не заважає велика кількість припаркованих автомобілів на основних шяхах. Ми спочатку здійснили посипання снігу піско-соляною сумішшю, і за тим три ланки техніки вийшли на прибирання цієї “каші”. Вночі, коли автомобілів на дорогах стане ще менше, наші бригади планують повністю очистити місто від снігу, – повідомив у коментарі очільник КП “Вінницьке шляхове управління” Володимир Чорновол.

За словами комунальників, міські служби готові до продовження снігопадів, які, згідно з прогнозами, триватимуть ще щонайменше тиждень.

З огляду на те, що VежА поки не змогла дістатися у кожен двір та на кожну вуличку Вінниці, аби перевірити якість прибирання снігу, ми хотіли би поцікавитися у наших читачів: чи в повній мірі, на вашу думку, комунальники чистять місто від снігу? Вашу думку пишіть в коментарях!

Фото Андрія Заввертаного

Позначки: , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
  • Maikl Allseehn

    Повезло Вам у вас хоть снег есть,а у нас +12.А Винница прекрасна и в снегу и в зелени.Ну посмотрим как Европейский город справиться со снегом в этом году.Сёла не забудьте,а то весь пар в город уйдёт а сёла будут сидеть непроездными.

  • Lidiya Sherbina

    На радостях сегодня сфотографировала тракториста , потому что в Одессе не убираются улицы через час после начала снегопада , ждут пару дней когда всё выпадет и только потом убирают . Бывает в Одессе трамваи сутки не ходят . Страшно поразило , что тракторист остановился и сказал мне что он такой как я уже разбил телефон , что я не должна была его фотографировать ( к теме его конечно не было видно на фотке , только как снег трактор убирает ) , я очень поражена такой дикой реакции и спросила его ” Вы делаете что то незаконное ? Вы воруете грязный снег ? вы что не гордитесь своей работой ? почему такая странная реакция ? ” Мне люди сказали которые были свидетелями , что мол все ожидают литры говна от таких фотографий , а по мне какая разница что кто выльет говно своё , конечно обидно когда твой труд обесценивают , если ты делаешь хорошо свою работу надо ей гордиться , а не комплексовать

  • Compost

    Да, трактор на Вишенке во дворах снег чистил