Зима близько: з Вінниці на фронт повезли зимовий одяг та утеплювачі для бліндажів. ФОТО

Сьогодні, 19 вересня, з Майдану Незалежності у Вінниці на передові позиції на фронті вирушив черговий гуманітарний вантаж для бійців, зібраний усім містом.

Зокрема, серед зібраної допомоги – теплий одяг, “буржуйки”, багато поліетиленової плівки для бліндажів, утеплювальні будівельні матеріали, медикаменти та, звісно, їжа. Волонтери кажуть, що вже зараз готуються до зими та перших заморозків.

 

  • Приємно, що нам з Вінниці завжди є що вантажити і що везти хлопцям на фронт. Ми дуже цінуємо цю вінницьку стабільність, що стосується підтримки бійців, – говорять журналістам військовий капелан ЗСУ Генадій Лисенко та волонтер, більше відомий як “Степанич”.

  • Ви знаєте, Київ давно “здувся”: там зараз більше між собою “гризуться” і “воюють за медальки”, ніж думають про реальну допомогу фронту. У Вінницю ж ми приїжджаємо завжди впевненими в тому, що тут ми заправимо автомобілі, завантажимо їх, коли треба – поремонтуємо – і поїдемо в АТО, – говорить “Степанич”.

Біля волонтерів та військових стоїть і волонтер-музикант: Віктор Бронюк з гурту “ТІК”. Він вже не раз давав концерти на фронті й тепер готується до наступного:

 – Ось ці артисти, які їздять туди давати концерти – це особливі люди, – кажуть волонтери. “Крайній” концерт ми робили у “сірій” зоні, нам дуже рекомендували цього не робити відповідні служби. Але вони все одно їдуть і виступають перед бійцями, тому що хлопцям це дуже важливо. Щоб ви розуміли, у нас зі спецефектів на таких “шоу” – це снайпери, які сидять на деревах.

Загалом сьогодні з Вінниці на фронт поїдуть чотири автомобілі, в яких відвезуть близько семи тон гуманітарної допомоги. Її надала не лише міська адміністрація, але й місцеві школи, ВНЗ, квартальні комітети, тощо. Лише майонезу повезуть понад 200 кілограмів, 100 кілограмів гірчиці, понад тонну води, 400 кілограмів яблук, 300 кілограмів помідорів і ще масу овочів та фруктів. Вантаж доставлять в найгарячіші точки фронту: Піски, Авдіївку, Красногорівку, Водяне, Широкино.

   

Вже цієї п’ятниці з Вінниці в АТО відправлять два відремонтовані УАЗи, які полагодили у Вінницькій транспортній компанії. А звідти у свою чергу привезуть легкові автомобілі на капітальний ремонт до Вінниці, які потім знову відправлять назад на війну.

Фото Андрія Завертаного

                                   

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору