× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Зима близько”: у Вінниці завершують утеплення чотирьох шкіл

Вінницькі школи готуються зустріти своїх учнів восени і щоб діти не мерзли у холодну пору року, у місті завершують термомодернізацію декількох навчальних закладів, у яких утеплюють фасади, замінюють вікна та покрівлю.

На сьогодні вже на 90% виконані роботи з утеплення покрівлі школи №16. Будівельники утеплили дах школи, басейну та галереї, що з’єднує ці дві будівлі. Загальна площа утеплення – понад 3 тисячі квадратних метрів. Зауважимо, що минулого року за фінансової допомоги посольства США для покращення енергозбереження у школі №16 вже було утеплено фасад, замінено вікна на металопластикові, а також відремонтовано вбиральні, душові та роздягальні в приміщенні басейну. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів міський голова Сергій Моргунов. 

  • Наразі тривають роботи по термореновації будівель й інших закладів освіти. В 20-й школі вже замінено 150 вікон на металопластикові та на завершальній стадії роботи по утепленню фасаду і цоколя. Минулого року там утеплили дах. В 33-й школі проводять реконструкцію покрівлі з утепленням. В 35-й школі минулого року відремонтували дах, цьогоріч проводиться утеплення будівлі, – зазначено у дописі міського голови.

Нагадаємо, що у минулі роки вже повністю утеплили фасади шкіл №25 та №34. А у найближчих планах міської влади розпочати  роботи по термореновації будівлі гімназії №17, де комплекс заходів з утеплення будівлі, облаштування прилеглої території, заміні вікон та дверей коштуватимуть міському бюджету близько 19 мільйонів гривень.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору