× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Зробити електронні підручники кращими: вінничан запрошують оцінити нові посібники для першачків

Протягом березня-червня в Україні оцінюватимуть електронні версії проектів підручників для учнів перших класів. Мешканці Вінницької області також можуть долучитися до експертної групи.

Як повідомляє Урядовий портал, заявки на участь до Міністерства освіти і науки України можна надсилати до 20 березня.

Експертиза буде здійснюватись у кількох напрямках: науково-методична, психолого-педагогічна, антидискримінаційна, дизайнерська.

Відтак, долучитися до команди експертів можуть науковці, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, психологи, дизайнери, фахівці з антидискримінаційної експертизи. Учасники експертної групи повинні мати відповідну вищу освіту. Крім того, вони мають знатися на методиках викладання предметів у початкових класах.

Для неупередженості оцінювання до нього не допускатимуть тих, хто може спричинити конфлікт інтересів: тобто автори, співавтори конкурсних підручників, їхні родичі – долучитися не зможуть.

Експерти нестимуть особисту відповідальність за достовірність та повноту експертного висновку. Після завершення конкурсу, фахівцям передбачається оплата за виконану роботу.

Для участі у конкурсі потрібно підготувати:

  • завірену довідку з місця роботи, у якій необхідно вказати: ПІБ, повну назву посади із зазначенням назви установи (організації/підприємства/міністерства /відомства), час перебування на посаді;
  • підписане письмове зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації, доступ до якої експерт отримає під час підготовки експертного висновку.

Документи потрібно надіслати до ІМЗО (Інститут модернізації змісту освіти) у паперовому вигляді за адресою вулиця Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035 або в електронному вигляді на expert.imzo@gmail.com.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору