Зона безпеки та комфорту: у Вінниці планують відремонтувати територію на Гоголя

По одній із вулиць у середмісті Вінниці планують створити “зону безпеки та комфорту”. Принаймні про це йдеться у тендері, опублікованому на сайті публічних закупівель. 

Депаратмент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради запланував капітально відремонтувати частину вулиці Гоголя, на що готові були витратити щонайбільше 1 046 544,40 гривень.

Згідно орієнтавного календарного плану робіт, відремонтувати вулицю мають протягом липня-вересня. За цей час повинні оновити асфальтобетонне покриття та укласти тротуарну сіру плитку, встановити водовідвідний лоток, виконати формувальну обрізку дерев, які висотою понад 5 метрів, видалити аварійні та сухостійні дерева, а також висадять багатолітні квiтники та нові дерева. На території вздовж вулиці також з’явиться нова огорожа та чотири світодіодні світильники.

Тендер був оголошений 2 липня, за цей час виконати роботи погодилось лише ТОВ “ЮНІК-Л” за 948 067,08 гривень. Завдяки цьому можна було б зберегти 98,4 тисячі гривень.

Наразі зазначено, що учасник очікує рішення Замовника робіт, однак, за правилам для проведення процедури закупівлі має бути подано не менше двох пропозицій. Ймовірно, тендер буде оголошено знову і у випадку, якщо не з’явиться більше учасників – торги вважатимуть такими, що не відбулися.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору