× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Зняти фільм про мультфільм за три дні: у Вінниці відбудеться фестиваль кіноремейків “Шведінг”

Наприкінці березня у Вінниці відбудеться п’ятий фестиваль кіноремейків “Шведінг”. У  ювілейному фестивалі команди будуть створювати ремейки на мультфільми.

Для участі в “V фестивалі кіноремейків Шведінг” достатньо мати будь-який пристрій, який може знімати відео. Потенційним учасникам та учасникам 19 березня о 18:00 у Креативному просторі Level 80 (за адресою: вул. Магістратська, 80) методом жеребкування обирають мультфільм на який потрібно буде зняти коротенький ремейк. За три дні після цього, 22 березня до 21:00, потрібно принести готові ремейки у Level 80. Фінальний показ відбудеться 25 березня о 17:30 в «Квадраті», що на Театральній 15.

Наразі для участі у Шведінгу відкрито реєстрацію. В описі події зазначено, що для реєстрації команди потрібно:

– зібрати команду однодумців ( кількість учасників не обмежена), талановитих ентузіастів, які обов‘язково отримають задоволення від процесу зйомок;
– зателефонувати за номером- 0932294447 (Анна) та повідомити про реєстрацію;

– від початку реєстрації та до завершення фінального показу вірити у власні сили та талант.

Організатори збільшили шанси на перемогу для команд втричі, цьогоріч буде три грошові призи: за перше місце – 5 тисяч гривень, за друге – 3 тисячі гривень, а за третє – 1 тисяча гривень.

  • Кращим фільмом-рімейком минулого року стала стрічка “Доктор Дулітл” від команди “Ми из меда”. Прикметно, що все виробництво стрічки було на плечах лише двох хлопців, які й отримали головний приз 5000 гривень.

Читайте також:  Вінницький “Рембо” та “Доктор Дулітл”: хто отримав “оскари” на IV фестивалі кіноремейків “Шведінг”

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору