× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Знайди собаку онлайн: вінницькі студенти створили сервіс для безпритульних тварин

Активісти Студентського Братства Вінниччини створили всеукраїнський онлайн-ресурс, де кожен бажаючий зможе знайти собі домашнього улюбленця. Співпрацювати ресурс буде із притулками для тварин.

Lapkam.com – новий український сервіс, який дозволить швидко знайти місцевий притулок для тварин, щоб взяти улюбленця додому. Таким чином кожен українець лише у декілька кліків мишкою зможе зв’язатися із найближчим притулком для тварин, а тисячі котів та собак отримають шанс знайти дім.

11

На разі студенти вже створили попередню версію сайту та підключили до бази перші притулки. Активісти планують вийти на всеукраїнський рівень та повністю запустити проект вже протягом зими 2016-2017 років. Для цього їм  необхідно зібрати 12 тисяч гривень. На сьогодні у них є майже вісім тисяч, які вдалося зібрати лише за тиждень завдяки Спільнокошту. Крім того, усім благодійникам вони обіцяють подарунки на згадку про участь у такій добрій справі.

  • Внесок від 50 гривень – подяка за участь у соціальних мережах
  • Внесок від 100 гривень – доброчинець потрапить до списку спонсорів та меценатів проекту
  • Внесок від 200 гривень – у подарунок отримують фірмову листівку від проекту з теплими словами вдячності
  • Внесок від 500 гривень – доброчинець отримає фірмову кружку із цікавим принтом.

12

Студенти зазначають, що цей проект не комерційний, а виключно благодійний. Основною метою є ліквідація «негуманних» притулків та бажання допомогти. Щодо «негуманних» притулків, то так засновники проекту називають ті заклади для безпритульних тварин, де їх утримують протягом 45 днів. Якщо за цей час тварину не заберуть з притулку, то на неї чекає евтаназія. У Вінниці, до речі, також будують такий притулок для тварин нового зразка. Тому засновники сервісу Lapkam.com бачать свою місію у збереженні життів тварин та зазначають, що «зараз, як ніколи, потрібно йти на зустріч тим людям, які шукають собі домашнього улюбленця».

Стежити за новинами проекту Lapkam.com також можна у соціальних мережах VK та Facebook.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору