Знайдено зниклу 14-річну вінничанку Анну Тіхонову

14 вінничанку Анну Тіхонову, яка 12 січня вийшла з дому та не повернулася, знайдено поліцією.

Про це повідомляє “Вінниця.info” з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини. Зі слів керівника відділу ювенальної превенції Людмили Кузнецової, після заяви матері про зникнення дитини, на пошуки зниклої вінничанки було орієнтовано увесь особовий склад поліції.

Після опитування друзів Анни Тіхоновї було зясовано, що дівчина перебуває в помешканні у друга – там її знайшли правоохоронці. Повідомляється, що дівчина не вперше тікає з дому через непорозуміння у сім’ї.

Нагадаємо, що про зникнення Анни Тіховнової стало відомо вчора, 14 січня. Новина викликала широкий резонанс серез вінничан: повідомлення про розшук дівчини менш ніж за добу лише зі сторінки Vежі поширили майже 3 тисячі вінничан.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Максим Антонюк

  Думаю, немного физических упражнений в ее отношении ей же не помешает……

  • Nataliya Dorosh

   Як влучно ви завуалювали))

  • Роман Кайнер

   В 14 уже пізно. Та й чи не єдине, що дає насильство над дітьми — ненависть по відношенню до вас. Я навіть підозрюю, що від «фізичних вправ» вона й тікає.

   • Максим Антонюк

    Регулярно – да. Это так. Но, за такое, однажды, я бы помог ей найти себя в этом мире. С помощью пары затрещин доходит быстрее, проверено множеством людей. Увещевания хороши, но до поры, до времени.

    • Роман Кайнер

     Є різні погляди на фізичне виховання. Я, як батько двох геть різних дітей, вже не можу категорично схилитися до якоїсь із моделей виховання. Діти дуже різні. Але нинішній я, на відміну від себе бездітного, все ж схильний вважати, що дітей бити не можна практично ніколи, за дуже рідкісними винятками.

     А з дівчатами ще складніше, їх, з одного боку, бити взагалі не можна, а з іншого, у них від безкарності рве дах. Це в одному коментарі не висловити.

     • Максим Антонюк

      А у меня 5 детей. И разнятся от глубоких интровертов до таких себе экстравертов. И вариации: слезы от громкого голоса до наказания и пофигистичного отношения к этому.

 • Роман Кайнер

  >зясовано

  У вас апостроф загубився.

  Судячи з того, що в попередній новині вона була 13-літньою, а тут уже подорослішала на рік, то дівчина просто святкувала день народження 🙂