× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Змінити ім’я, зареєструвати шлюб та народження дитини: вінницькі “Прозорі офіси” розширили спектр послуг

У Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширився перелік адміністративних послуг. Відтепер вінничани зможуть зареєструвати там народження дитини, змінити ім’я, зареєструвати шлюб чи розлучення.

На сайті міської ради повідомили, що в Прозорих офісах міста вінничани можуть отримати послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія, оформлення паспорту громадянина України та для виїзду за кордон, зареєструвати шлюб, вирішити питання соціального характеру та пенсійного забезпечення, оформити житлові субсидії. А відтепер там можна отримати й послуги з державної реєстрації актів цивільного стану.

– В рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України адміністратори Прозорих офісів Вінниці отримали доступ до Державного реєстру актів цивільного стану, – розповіла Ірина Копчук, директорка Департаменту адміністративних послуг міської ради. – Відтепер вони можуть реєструвати народження дитини, шлюб і його розірвання, змінити ім’я та зареєструвати смерть.

У повідомленні йдеться, що раніше ці послуги вінничанам надавали у Вінницькому РАЦСі, тепер їх можна отримати у будь-якому відділенні ЦНАПу.

Мережа вінницьких ЦНАПів є однією з найпотужніших в Україні і щоденно обслуговує понад 3500 клієнтів, надаючи понад 500 адміністративних та інших видів послуг. Найбільш популярні і затребувані – адміністративні та дозвільні процедури, реєстрація місця проживання, послуги з реєстрації бізнесу, нерухомого майна, різноманітні інформаційні та консультаційні послуги (джерело – vmr.gov.ua).

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору