Змагатися на Паралімпійських іграх до Південної Кореї поїхали двоє вінничан

Вже за декілька днів у Південній Кореї розпочнуться зимові Паралімпійські ігри – 2018. Вінниччину на спортивних змаганнях у складі української збірної представлятимуть Ірина Буй та Олександр Казік.

ХІІ зимові Паралімпійські Ігри у Південній Кореї проходитимуть з 9 по 18 березня. Вінничани Ірина Буй, яка має ураження опорно-рухового апарату, та Олександр Казік, у якого вади зору,  братимуть участь у лижних гонках та  змаганнях з біатлону, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

 – Обидва наші спортсмени мають дуже серйозну підготовку, – коментує начальник «Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт» Дмитро Лукавий, – Кілька днів тому вони повернулися з Італії, де проходили тренування. Готуючись до Паралімпійських ігор, спортсмени пройшли три етапи Кубку світу, здобувши медалі різного гатунку, тож ми сподіваємось побачити вінницьких паралімпійців у трійці лідерів.

До речі, 22-річна біатлоністка Ірина Буй на змагання поїде вдруге – на минулих змаганнях у Сочі дівчина здобула сьому місце, а цьогоріч сподівається покращити свій результат, повідомляють у сюжеті “Телевізійних новин Вінниччини”.

 – Я не можу сказати, як станеться, але я хочу пробігти всі дисципліни так, аби я приїхала і на фініші сказала, що це все, що я могла зробити.

Ліцензію на участь в паралімпійських змаганнях здобула також ще одна вінничанка Наталія Рубановська, однак, через стан здоров’я вона не змогла полетіти до Пхьончхану.

Загалом у зимовій Паралімпіаді від України братимуть участь 30 спортсменів-паралімпійців, які будуть змагатись у трьох видах спорту: лижних перегонах, біатлоні та гірських лижах.

До речі, за перемоги у зимовій Паралімпіаді паралімпійці вперше отримають такі ж виплати, які були передбачені за здобутки олімпійців:

  • 125 тисяч доларів США в гривнях по курсу НБУ за «золото»;
  • 80 тисяч доларів за «срібло»;
  • 55 тисяч доларів за «бронзу».

Серед 48 країн-учасниць буде розіграно 80 нагород у шести видах спорту.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору