× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Змагання роботів та виставка Smart-City: у Вінниці влаштують хакатон з робототехніки

Протягом двох днів, 20 та 21 вересня, у Вінниці триватимуть Всеукраїнські змагання роботизованих пристроїв “Хакатон It-Scouts за напрямком “Smart-City”. Вінничани, окрім змагань, зможуть також відвідати виставку розробок.

Як повідомляється на сторінці події у Фейсбук, метою хакатону є популяризація робототехніки та пошук креативних ідей для технологій Smart-City.

Всього в змаганнях візьмуть участь 20 команд з чотирьох осіб (2-3 учасники та один ментор): студенти закладів вищої школи (університетів, інститутів, коледжів тощо) віком 17-22 роки, учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (15-17 років) та учні осередків технічної творчості (14-17 років).

Командам відводиться час, щоб підготувати своїх роботів: запрограмувати, налаштувати та вдосконалити. Після цього команди демонструватимуть власні роботизовані мобільні пристрої, які виконуватимуть шість завдань на випробувальному полігоні “Smart-City” зі смугою перешкод. Наприклад, пристрій має перемістити куб з однієї точки в іншу, провернути диск чи піднятись та спуститись по похилій площині.

Журі визначить переможців, які виконають завдання найкраще. Переможці отримають призи, а інші учасники – подарунки.

Окрім того, відбудеться виставка розробок та проектів компаній-партнерів та учасників Хакатону за напрямком “Smart-City”.

Хакатон триватиме у приміщенні Вінницького Національного технічного університету (вулиця Хмельницьке шосе, 95) з 10:00 до 18:00.

Змагання відбудуться за ініціативи громадської організації “Технічний скаутський рух IT-Scouts” (на базі Вінницького національного технічного університету) та за підтримки Вінницької міської ради, Міністерства молоді та спорту України, Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької облдержадміністрації.

Читайте також: Вінницькі вчителі увійшли в ТОП-10 кращих за версією премії “Global Teacher Prize Ukraine 2019”. ФОТО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору