× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Зігрій дитину”: вінницькі волонтери збирають теплі ковдри для вихованців інтернату

Вінницькі волонтери просять вінничан допомогти забезпечити 94 дітей з Ладижинського будинку-інтернату теплими ковдрами. Про таку акцію під девізом “Зігрійте дитину теплом”, що триватиме до 20 грудня, написала на своїй сторінці у Фейсбук волонтерка Тетяна Власюк-Хитра.

Є кілька важливих вимог до ковдр: вони мають бути новими, легкими, м’якими, легко пратись у машинці, не бути з пуха чи пір’я.

“Коли ми запитали у нянь в інтернаті, що потрібно корпусам, де дітки лежачі, де дітки майже все своє життя проводять в чотирьох кутках власного ліжка… Нас попросили про новенькі ковдри, легкі, м’які ковдри .. Відразу скажу, зради немає і діти не лежать без ковдр зараз.. Але коли в ліжку через хвороби, Ви вимушені проводити більшість свого життя.. Вам дуже хочеться трішки комфорту .. хоча б трішечки…” – пише волонтерка.

Тетяна Власюк повідомляє, що загалом у Ладижинському Будинку-інтернаті 4 ступеня – 94 вихованці. Відтак, волонтерка просить придбати теплі ковдри або ж допомогти в їх придбанні. Також зазначено, що не зайвою буде й постільна білизна.

Волонтерка повідомила, що нині знайдено ковдри по прийнятній ціні, але якщо вдасться зібрати якісніші та комфортніші, то, звісно, буде ще краще.

Щоб допомогти, можна придбати ковдру самостійно та передати волонтерці. Мешканцям інших міст потрібно відправити пакунок за адресою: місто Вінниця, склад “Нової пошти” №8, для Хитрої Тетяни.  Якщо мешкаєте у Вінниці, то краще попередньо зателефонувати та домовитись про час та місце зустрічі.

Якщо ви хочете допомогти в придбанні, можете переказати кошти на картку “ПриватБанку”: 5168 7422 1795 9562 – Хитра Тетяна Володимирівна. “Все віддамо через акт прийому-передачі та поставимо на баланс” – повідомляю волонтерка.

Телефон Тетяни Власюк: 098 957 94 70.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору