× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Життя після війни: на Вінниччині відкриють перший в Україні сімейний центр для реабілітації АТОвців та їхніх родин

У Вінницькій області вже наприкінці травня відкриють перший в Україні сімейний центр реабілітації для родин бійців АТО. Одночасно у ньому оздоровлюватись психологічно та фізично зможуть 30 осіб.

Як повідомляє «Народна армія», для цієї мети вінничанин Сергій Сидорук віддав власний двоповерховий будинок у селі Іванківці (Козятинський район).

Центр працюватиме за принципом літнього табору для дітей, але перебувати там можна буде усією родиною – безкоштовно.

Як розповів Сергій, тут буде можливість не просто жити, а отримувати для себе психологічну та оздоровчу реабілітацію. Перебувати у центрі бійці та їхні родини зможуть від кількох днів до кількох тижнів, відтак це буде альтернативою оздоровчим таборам.

  • Коли військовий повертається на велику землю, його погляд на цей світ зовсім інакший після війни. Зі своєї сторони, дружина, діти, поки чекають бійця додому – переживають цей період по-своєму важко. Через це виникає чимало непорозумінь у сімейному колі. Були випадки, коли доходило й до розлучень, – каже Сергій Сидорук.

Відтак головна мета центру – об’єднати родини та «розвантажити» психологічний стан військових та їхніх близьких. «Аби не було так, що захисник зміг втримати мир у своїй країні, але не зміг втримати мир у власному домі» – каже благодійник.

Нині вже є штат сімейних психологів, також очікується, що до центру згодяться влаштуватися майстри з йоги – для релаксації.

З іншого боку, для бійців будуть створені смуги перешкод, залучені професійні спортсмени з рукопашного бою – для тренувань та підтримки фізичної форми.

Фото – VIDIA.ua

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору