× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Житло під 7% річних: на Вінниччині може знову запрацювати пільгове кредитування

Молоді вінничани та учасники АТО зможуть отримати кредит на придбання житла під пільгові відсотки, однак лише за умови, якщо таке рішення підтримають депутати облради на наступній сесії. 

За інформацією сайту Vlasno.info, така програма розрахована з 2018 до 2022 року. Загалом, на виконання програми на п’ять років необхіно понад 210 мільйонів гривень, частину яких мають знайти в обласному, районих та місцевих бюджетах.

Зауважимо, що скористатися програмою пільгового кредитування можуть одинокі громадяни, віком до 35 років, молоді сім’ї, учасники АТО та члени їхніх сімей, бюджетники та держслужбовці, а також педагогічні та науково-педагогічні працівники. Вони зможуть отримати кредит на будівництво чи придбання житла під 7% річних, або навіть під 3% річних, якщо в родині є одна дитина. Якщо ж дітей двоє чи більше – така родина взагалі звільняється від виплати відсотків за кредитом.

За словами директора Вінницького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Руслана Мельника, поки що не всі очільники органів місцевого самоврядування розуміють необхідність прийняття програми та її фінансування із місцевих бюджетів. А тому наполягати повинні й самі громадяни, які зацікавлені у виконанні програми.

Наразі за прийняття відповідної програми спершу повинні проголосувати депутати під час чергового пленарного засідання сесії обласної ради, яка відбудеться 28 вересня.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору