Жителям Павлівки компенсують 633 тисячі гривень за знищені вибухами вікна та шифер

157 павлівчан отримають понад 633 000 гривень відшкодування за витрачені власні кошти на відновлення будівель, що постраждали від вибухів на арсеналі поблизу Калинівки.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Ці кошти були направлені вчора, 13 листопада, через  «Укрпошту». Крім того,  Калинівською райдержадміністрацією наразі укладено угоди з п’ятьма виробниками та постачальниками вікон. Уже оплачено встановлення  металопластикових конструкцій для 97 житлових будинків Павлівки.

Нагадаємо, що виплати по відшкодуванню населенню вартості самостійно придбаних будівельних матеріалів відбуваються за рахунок бюджетних коштів. Компенсовують кошти на підставі затвердженого районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) переліку документів:

  •  заповнена за зразком заява (завірена головою села);
  • товарні чеки, квитанції, накладні;
  • акти обстеження, дефектні акти при наявності;
  • копії паспорта, ідентифікаційного коду.

Усі чеки, накладні і квитанції, надані жителями постраждалих житлових будинків, акумулюються. Списки для виплати відшкодування населенню витрат за придбані будівельні матеріали готує і надає  районній комісії з питань ТЕБ  та НС сільський голова.

Як повідомляв раніше Vежі сільський голова Віктор Кособуцький, у Павлівці внаслідок вибухів на військових складах було пошкоджено 1 153 будинки.

Читайте також: Без вікон у передчутті зими: як живе село під артскладами за місяць після вибухів

Фото Андрія Завертаного

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору