Жоден вінницький університет не потрапив у ТОП-10 нового рейтингу українських вишів

Згідно з опублікованими даними рейтингу українських вишів ресурсу “Освіта.ua”, жоден вінницький університет не потрапив в перелік кращих вищих навчальних закладів країни.

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року  опублікував інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» . У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”.

Донецький національний університет імені Василя Стуса у Вінниці у загальному рейтингу посів 18 місце, Вінницький національний медичний університет імені Пирогова на 24 місці, Вінницькому національному технічному університету  дісталося 41 місце,  152-153 місце посів Вінницький національний аграрний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Коцюбинського лише 158-159 місце серед 237.

В той же час передостаннє місце в ТОП-10  «Кращі класичні університети» займає Донецький національний університет імені Василя Стуса. В іншому рейтингу «Кращі вузи центрального регіону України» ДонНУ вже на третьому місці, на четвертому – ВНМУ імені Пирогова, а на шостому – ВНТУ.

Серед кращих медичних навчальних закладів Вінницький національний медичний університет імені Пирогова на восьмому місці серед 10.

Читайте також: Вінницький університет потрапив у ТОП-5 українських вишів

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору