× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Згоріли на сонці: “помаранчевих школярів” поблизу переходів перефарбують

Фігури “помаранчевих хлопчиків”, які з’явились у Вінниці поблизу пішохідних переходів, протрималися лише чотири місяці. “Школярів”, пошкоджених сонцем та вандалами, вже почали міняти на інших.

Перші фігури з’явилися ще у квітні на проспекті Космонавтів, а далі їх почали встановлювати поблизу шкіл міста та ділянок, де буває багато дітей. Все задля того, аби водії були уважнішими та не перевищували швидкість. Минулого тижня старі яскраві фігури поблизу Лісорпарку демонтували, а на їх місце поставили нових “помаранчевих чоловічків”.

“Вони схожі на Януковича”: як водії реагують на “оранжевих хлопчиків” з проспекту Космонавтів

Фото вінничанина Олександра Царевського

Vежа поцікавилася у директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимира Ніценка, де ще відбудеться заміна та чи буде проведено “роботу над помилками”, аби нові фігури простояли довше.  

  • У нас був такий експеримент, щоб пофарбувати ці фігури люмінісцентною фарбою, аби їх було добре видно у темряві. Але при таких погодних умовах та на сонці фарба повела себе дещо непередбачувано та вигоріла. Тому нам виконавці фігур по гарантійним умовам повністю перефарбовують усіх цих “чоловічків”. Це буде інша фарба, вже не люмінісцентна, але теж досить яскрава і її буде видно у темну пору доби, – розповідає Володимир Ніценко.

Фото “20 хвилин”

Наразі у Вінниці планують замінити наявних 15 фігур і незабаром до них приєднаються ще декілька “колег”, яких встановлять поблизу шкіл, дитячих садочків та небезпечних пішохідних переходів. Таким чином, за словами Володимира Ніценка, по місту буде понад 30 “помаранчевих хлопчиків”.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору