Здорова Незалежність: вінничан кличуть на святковий тверезий забіг

У Вінниці з нагоди Дня Незалежності 24 серпня відбудеться «Здоровий забіг». Учасники дійства пробіжать від Книжки до Вежі, аби привернути увагу містян до здорового способу життя.

Організатором руху є керівник громадської організації «Тверезе життя» Артур Покорський. Це неформальна спортивна організація, учасники якої тренуються частіше всього просто неба, аби показати – не обов’язково відвідувати дорогі зали, аби бути спортивним і здоровим. Такий забіг, розповідає Артур, у Вінниці відбувається щорічно до Дня Незалежності.

  • Це щорічний масовий забіг за здоровий і тверезий спосіб життя, по рахунку в сукупності з усіма нашими забігами, що ми проводили в інші періоди, вже буде 16-м. Забіг не на швидкість і переможців, а саме на пропаганду здорового способу життя, тому реєстрації через інтернет не буде. Необохідно просто прийти в день забігу за хвилин 30 до початку старту, хоча, як зазвичай показує практика, люди приходять за годину. Тому беремо спортивний зручний одяг, гарний настрій і приходимо на старт, – каже Артур Покорський.

    Слек, воркаут та кросфіт: де і коли у Вінниці тусуються «неформальні» спортсмени. ОГЛЯД

    За його словами, про свою участь уже заявили щонайменше півсотні учасників організації. Найбільша кількість людей, котрі долучалися до таких забігів у минулі роки, становила 150 учасників.

  • Востаннє ми бігали так масово 2 жовтня торік – це було дуже круто! То було не дуже тепло вже, ми особливо не піарили цей захід і попередили, що це просто забіг – без подарунків. Проте людей – їх було близько 50-ти – це не зупинило, і вони зібралися на старті, заряджені енергією. Це неймовірні емоції, – говорить Артур.

Під час осіннього забігу

Кожен такий забіг розпочинається із розминки – для розігріву м’язів. Цього разу на старті о 14:00 біля Книжки на площі Стуса учасники так само спочатку зроблять зарядку, обговорять маршрут, а далі рушать неквапливим бігом до Центрального міського парку.

  • Ми вирішили не дратувати автомобілістів, тож перекриття руху як такого не буде. Під час забігу ми будемо робити невеликі зупинки для зарядки, у цей час вигукуватимемо гасла на кшталт «Вінниця – спортивне місто», «Наша нація – проти деградації», «Тверезі батьки – здорові діти». Ми хоче так привернути увагу вінничан до іншого способу життя – здорового, спортивного, без алкоголю.

На фініші – біля Вежі – учасників забігу чекають цікаві спортивні конкурси та розваги, де у кожного буде шанс виграти цінний приз. На згадку всі зроблять колективне фото. А вже протягом тижня у соцмережі Фейсбук буде викладено фотозвіт та відеокліп із цієї святкової спортивної зустрічі.

  • Так само будемо раді спонсорам, партнерам, медіа-партнерам й усім, хто допоможе зробити забіг крутіше і яскравіше для людей, – каже Артур Покорський.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору