× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Заявку на отримання “Картки вінничанина” можна буде подати онлайн вже з травня

Подати документи на отримання Муніципальної картки вінничанина незабаром можна буде через Інтернет. Як повідомляє Вінницька міська рада, така функція буде доступна вже з травня цього року. 

Зазначимо, що зараз оформити заявку можна не тільки в центральному офісі «Вінницякартсервіс», а й у Центрах обслуговування споживачів при управлінських компаніях (колишніх ЖЕКах). Як йдеться в повідомленні ВМР, “Для спрощення процедури та економії часу мешканців буде можливість зробити все онлайн на сайті КП «Вінницякартсервіс». Наразі там завершуються технічні роботи з розробки функціоналу для оформлення картки через Інтернет”.

У міській раді нагадують, що “до травня у КП «Вінницякартсервісі» прийматимуть документи лише від пільгових категорій населення. Після цього будуть оформляти заявки від учнів, студентів та інших бажаючих. Для туристів і тих, хто приїде у Вінницю на кілька днів, діятимуть туристичні карти, які можна буде придбати”.

«У нас є два варіанти реєстрації у чергу: перша – це на сайті у розділі «Записатися до електронної черги». Там черга до початку червня уже заповнена. Приходити варто за 15 хвилин до зазначеного часу. Талончик, який ви побачите на сайті, можна роздрукувати або ж просто запам’ятати його номер і повідомити ці цифри на рецепції, коли прийдете до нас. Також можна це зробити у нашому офісі і у Центрах обслуговування споживачів при управлінських компаніях. Коли ж приходите на прийом до нашого адміністратора, з собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер і документ, який підтверджує право на пільгу. Незабаром подати документи для оформлення картки можна буде без візиту до нас – через Інтернет», – каже директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

КП «Вінницякартсервіс» – комунальне підприємство, яке займається впровадженням у місті е-квитка. І наразі приймає на нього заявки – на спеціальну картку, якою користуватимуться пенсіонери й інші містяни, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Видавати картки почнуть через два місяці. Користуватися ж ними можна буде із жовтня. Обов’язкова умова для пільговиків –  вінницька реєстрація. Якщо її немає, пільгову картку не оформлять.

Заявки приймають у центрах, які розташовані за адресами: вул. Антонова, 44, вул. Ващука, 11, вул. Келецька, 65,  вул. Київська, 31, вул. Коцюбинського, 31, вул. Оводова, 1, смт. Десна – вул. Гагаріна, 2.

За даними «Вінницякарсервіс» у місті 70 тис пенсіонерів, 23 тис пільговиків., учнів – 40 тис та студентів 40,5 тис.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору