× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Завтра у Вінниці відкриють новорічний ярмарок біля Вежі

У суботу, 15 грудня, на Європейській площі традиційно відкриються декілька десятків святкових новорічних яток, а вінничани зможуть придбати сувеніри, подарунки та смаколики. 

Новорічно-різдвяний ярмарок працюватиме до 13 січня, повідомляють на сайті Вінницької міської ради. Щодня він відчинятиметься о 12:00 та працюватиме до вечора.

 

Щороку свою продукцію звозять виробники різноманітних сувенірів, подарунків, новорічних прикрас. Також можна буде поласувати смачною їжею та напоями. На Європейській площі, поблизу Вежі,  встановлять сцену, де виступатимуть творчі колективи міста та Вінницької області. Для того, аби й дітям було весело – облаштують каруселі та атракціони.

На Різдво, 7 січня, на площі встановлять святковий дідух.

– Вже вдруге на Європейській площі буде встановлено дідух. Він буде абсолютно відрізнятися від того, який був минулого року. Каркас ми вже готуємо. Крім заходу “Різдвяні зустрічі” біля головної ялинки, на Європейській площі буде організована автентична народна програма з колядками, щедрівками, – розповіла заступниця директора департаменту культури Вінницької міської ради Ольга Дернова.

Нагадаємо, що на площі Ліверпуль вже встановили Новорічну пошту. Тут можна написати листи Святому Миколаю та своїм рідним в усі куточки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діда Мороза не буде: повна програма новорічно-різдвяних святкувань у Вінниці

Фото з архіву Vежі

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору