Завтра у Вінниці відкриють “Дерево Свободи” на честь Небесної сотні

Завтра, 23 лютого, о 10:00 урочисто відкриють меморіал героям Небесної Сотні у Вінниці на одноіменному майдані.

Меморіал героям Небесної сотні раніше почали встановлювати у Вінниці на однойменній площі, щоправда – під пильним наглядом правоохоронців.

За повідомленням БФ “Подільська громада” відкриття меморіалу заплановано на 10:00. Присутніми будуть родини загиблих героїв, а також представники громадських організацій та влади.

Читайте також: Як на вінницький майдан привезли “Дерево Свободи”. ВІДЕО

“Дерево Свободи” – це скульптурна композиція у вигляді вишні, з якої опадає цвіт – 107 квіток, що падають, символізуватимуть Героїв, загиблих під час розстрілів на Майдані зимою 2014 року. Автор пам’ятнику – скульптор Борис Данилюк. Роботи з виготовлення і встановлення памєятника в розмірі близько 500 тисяч гривень профінансував Благодійний фонд “Подільська громада”

 

Раніше до Вінницької міської ради звернулися родичі загиблих майданівців з проханням надати дозвіл на встановлення меморіалу у Вінниці. Пізніше депутати майже одноголосно під час сесії підтримали подібну ініціативу.

Проти встановлення меморіалу на честь загиблих майданівців у вигляді “Дерева Свободи” виступає група активістів, котрі вимагають, аби пам’ятник Небесній сотні був поєднаний разом з пам’ятником Шевченку.

Читайте також: Ініціатори встановлення меморіалу Небесній Сотні спростували закиди протестувальників та пояснили концепцію пам’ятника. ЗАЯВА

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору