Завтра у Вінниці – сімейний благодійний бал-маскарад

Вже завтра, 27 грудня, вінничани можуть відвідати «Новорічний бал-маскарад». Розважальні виступи, дорослі та дитячі шоу-програми, подарунки та благодійний аукціон – лише частка подій, що відбудуться на заході. Про це повідомляють організатори конкурсу, ГО “Територія мам”

Дітей очікують подарунки та конкурси: «Подорож до зимової казки», змагання талантів, дитяча дискотека та ігри.

Серед дорослих відбудеться конкурс «Короля і Королеви балу». Оцінюватимуть не тільки зовнішній вигляд та костюм, а й досягнення у конкурсах, які будуть на заході. Інші критерії та подробиці організатори поки «тримають у секреті».

Також, у рамках заходу відбудеться благодійний аукціон – виручені кошти буде направлено на лікування дівчинки із Дніпра, Кірі Ковалевій (їй потрібно зібрати на операцію 58 365 тисяч доларів).

Щоб взяти участь у «Новорічному балі-маскараді», потрібно замовити квиток ТУТ. Вартість запрошення для одного дорослого – 100 гривень, для дитини віком до 12-ти років – безкоштовно, після 12-ти років – 100 гривень. Втім, на одного дорослого не має бути більше двох дітей, інакше потрібно буде сплатити додатково за кожну дитину 50 гривень.

«Новорічний бал-маскарад» відбудеться в Дитячій планеті (ТЦ «Шок», Келецька, 117). Початок о 17:00. Обов’язковий дрес-код: карнавальні або маскарадні костюми.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією