× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Завтра у Вінниці прощатимуться з керівником хору “Вінниця” Віталієм Газінським

Завтра, 22 березня, у Вінницькій філармонії відбудеться прощання із Віталієм Газінським, засновником та керівником академічного міського камерного хору «Вінниця». 

Як повідомляє Вінницька міська рада, заслужений працівник культури України, народний артист України, професор, Почесний громадянин міста Вінниці Віталій Іванович Газінський помер 20 березня 2019 року, йому було 74.

“Вінниця втратила натхненника, організатора, душу колективу, справжнього вчителя та незмінного керівника хору «Вінниця» Віталія Газінського. Він був професіоналом своєї справи, який умів організувати та згуртувати навколо себе поціновувачів музики. Він був закоханий у хорове мистецтво і завдяки його багаторічній самовідданій праці вінницький хор став відомим у всьому світі” – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що Віталій Газінський виховав майже усіх співаків капели, став її засновником і до кінця свого життя був незмінним її керівником. За час існування хор «Вінниця» неодноразово представляв Україну на престижних європейських хорових конкурсах та фестивалях, визнавався одним із найкращих колективів України за підсумками звітів майстрів мистецтв та народної творчості, а також переможцем міжнародних фестивалів. Щорічно колектив давав близько 60-ти концертів як на Вінниччині, так і у різних куточках нашої держави та за її межами.

Прощання із Віталієм Газінським відбудеться в залі Вінницької обласної філармонії (Хмельницьке шосе, 7) в п’ятницю, 22 березня, о 12:00.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору