Завтра у Вінниці покажуть мавпу, яку обрали містяни

Минулого місяця зоопарк розпочав голосування серед вінничан щодо того, якого нового мешканця вони хотіли б побачити. Вибір був між мавпами двох порід – Мона чи Бразза. За місяць стало відомо, який із приматів переміг у голосуванні та найбільше сподобався вінничанам. 

Як повідомляють на сторінці “Подільського зоопарку” у Facebook, сьогодні новий мешканець звіринцю вирушив до Вінниці і вже відзавтра всі охочі зможуть побачити рідкісну червонокнижну мавпу Бразза у Подільському зоопарку.

–  Наразі наша мавпочка долає кілометри до свого нового помешкання, – розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. – Гадаю, вже завтра наші відвідувачі зможуть побачити її на власні очі у вольєрі, який ми вже давно приготували для мавп породи Бразза. Першим приїде хлопчик. Трохи згодом придбаємо дівчинку, щоб була пара.

Придбати мавп породи Бразза адміністрація закладу вирішила за результатами обговорення з вінничанами. За мавпу Бразза проголосували 55,3 %, за Мону – 44,7% опитаних. Мавпи Бразза занесені до Міжнародної Червоної Книги. Такий різновид зустрічається, зокрема, у Сирії, Туреччині. Перш ніж потрапити до вінницького зоопарку, мавпа перебувала в одному з найпотужніших українських зоопарків, де також пройшла вакцинацію та акліматизацію і має всі необхідні документи.

– Поки що у малюка немає імені. Давайте разом поміркуємо, як його назвати, – пропонує Євген Ткачик.

За його словами, обговорення на цю тему адміністрація оголосить вже найближчими днями на сторінці зоопарку ТУТ.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору