Електрокар на прокат: завтра вінничани тестуватимуть еко-машини

Екологічні, економічні та безшумні: так говорять про електромобілі їхні власники. Побачити на власні очі ці сучасні транспортні засоби вінничани зможуть під час третьої щорічної виставки електрокарів.

У суботу, 24 червня,на Європейській площі будуть представлені як електромобілі, які вже знайшли своїх власників, так і зразки з салону. Початок виставки об 11:00.

Відтак, всі бажаючі протестувати техніку «на собі» зможуть записатися на тест-драйв, взяти на прокат та придбати електромобіль чи електроскутер.

Як розповіли організатори, перший у Вінниці салон електромобілів «ЕлектроДрайв», на виставці представить серійні електрокари Mercedes B-class, Nissan Leaf, VW eGolf, Fiat 500e, Smart electric, Nissan eNV200, Renault Kengo EV та електромопеди.

  • Електромобіль – це не лише економія від 10 до 20 гривень на 100 кілометрів, а й турбота про екологію, так як він має нульові викиди, і зовсім безшумний, – кажуть представники салону. – Втім, власники електромобілів поки власними силами намагаються створити інфраструктуру, не чекаючи допомоги держави. Нашою спільнотою з 2015-го року встановлено 7 безкоштовних зарядних станцій у Вінниці, та 6 зарядних станцій по області і містах Хмельницький та Бердичів.
Фото: wallpapertvs.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору