Завтра на Тяжилові відбудеться KidsFest з патрульними та стрільбою з лука

У День захисту дітей вінницьку малечу ще навчать безпечній поведінці на воді, ставити намет, а також познайомлять із патрульними поліцейськими. Таким чином у Вінниці відбудеться KidsFest. 

Вже завтра, 1 червня, поблизу Тяжилівського озера (АС “Східна”) відбудеться дитяче свято не лише із традиційними аніматорами, а ще й з патрульними, пластунами та паредставниками Червоного Хреста. Організаторами такого свята є ГО “Вінницька Європейська Стратегія”.

Поліцейські розкажуть дітлахам про правила поведінки у різних небезпечних ситуаціях, аби малята не потрапили у халепу під час літніх канікул, а представники Червоного Хреста пояснять правила безпечної поведінки на воді, та як розпізнати людину, котра потребує допомоги.

До дитячого свята також долучаться Вінницькі пластуни та розкажуть, як поводитися під час мандрівок у лісі, наочно продемонструвавши як стріляти із лука та розбивати намет.

  • На нашу думку, це оптимальний формат святкування Дня захисту дітей, – розповідає співорганізаторка дитячого свята  Вероніка Бабич. – Хотіли підготувати для дітей не лише розваги, а й щось практичне, тому що більшість із них влітку ходитимуть у походи чи плаватимуть у річці, тому інформація про безпечну поведінку буде їм корисною. Але, щоб нікому не було нудно, ми також підготували чимало розважальних заходів, як аквагрим, шоу мильних бульбашок чи своєрідна дискотека з аніматорами.

Організатори ж зазначають, що основною метою KidsFest-у є популяризація сімейного відпочинку та поширення культури дружнього сімейного дозвілля серед населення.

Тож вже завтра на Тяжилові відбудеться дитяче свято, де зможуть відпочити не лише діти, а й їхні батьки.  Розпочнеться святкування о 16:00 та орієнтовно тривтаиме протягом двох годин.

Позначки: , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією