× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Затриманому на хабарі вінницькому фіскалу призначили заставу в понад чверть мільйона

Печерський суд Києва, за клопотанням Генпрокуратури України, обрав запобіжний захід для затриманого у п’ятницю, 13 липня високопосадовця одного із підрозділів ДФС у Вінницькій області та його пособнику.

Зокрема, за словами речниці Генпрокурора Лариси Сарган,  рішенням судді Печерського районного суду затриманий керівник ДФС має перебувати під вартою, або може вийти під заставу у розмірі 150 прожиткових мінімумів (254300 грн.)

Пособнику, із врахуванням наявності у нього тяжкого хронічного захворювання та сімейного стану (на утриманні двоє малолітніх дітей) обрано запобіжний захід – домашній арешт.

Вирішується питання щодо можливості оскарження даного рішення суду. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, за повідомленням речниці Генпрокуратури Лариси Сарган ГПУ, спільно з ГУ БКОЗ СБУ, затримано у п’ятницю, 13 липня, одного з керівників підрозділу ГУ ДФС у Вінницькій області та його пособника при спробі передання їм хабара.

За словами Лариси Сарган правоохоронець, спільно з директором однієї з комерційних структур вимагали від іншого бізнесмена 0,5 млн грн за неперешкоджання діяльності його підприємства і вирішення питання щодо закриття кримінального провадження стосовно нього. Керівник ГУ ДФС і пособник отримали частину хабара в сумі 5 000 дол та 48 тис грн.

Під час обшуку у підозрюваних вилучено грошові кошти, отримані як неправомірна вигода та зібрано інші докази, які підтверджують їхню протиправну діяльність.

Високопосадовця ГУ ДФС і його пособника затримано та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України – «одержаня хабара».

 

 

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору