Заступницю голови обласної ради відправили у відставку за «просування» власних родичів

Вінницькі обласні депутати сьогодні, 19 травня відправили у відставку заступника голови обласної ради Людмилу Щербаківську.

Проект рішення до порядку денного запропонував внести депутат Юрій Яремчук («Опозиційний блок»). Щербаківську звинуватили в «просуванні» на посади своїх родичів та використання коштів обласної ради для фінансування особистих поїздок на партійні заходи «Батьківщини». Депутати підтримали пропозицію внести питання до порядку денного.

У проекті рішення про відставку Щербаківської йдеться, зокрема, про наступне: «Зважаючи на численні факти використання бюджетних коштів та комунального майна в особистих цілях та на користь вінницького обласного осередку партії “Батьківщина”, неодноразові втручання в роботу комунальних закладів, в тому числі шляхом лобіювання питань щодо призначення на керівні посади в ці заклади близьких до себе людей, а також намагання здійснити деорганізацію роботи медичної галузі області, просимо достроково припинити повноваження Людмили Щербаківської як першого заступника голови обласної ради».

 

Людмила Щербаківська виправдовується з приводу звинувачень. Каже, що коли була у відпустці, то після повернення у своєму кабінеті  знайшла чи то камеру відеонагляду чи то “прослушку” та висловлює думку, що це змова проти неї голови ОДА Валерія Коровія та фракції БПП.

  • Я знаю, як заступник – Андрій Гижко – обдзвонював усіх депутатів, щоб вони підтримали мою відставку, – каже Людмила Щербаківська. – Я не просила працевлаштувати зятя. Він сам прийшов і запропонував свою кандидатуру. Він зі мною не радився, але я знаю, що це людина професійна з двома вищими освітами.

За результатами таємного голосування, «за» відставку Людмили Щербаківської проголосував 51 депутат. Проти висловилося п’ятеро обранців.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору