× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Заради дитячих сердець: у Вінниці відбулися благодійний ярмарок та концерт. ФОТОРЕПОРТАЖ

Цієї п’ятниці, 19 квітня, на Європейській площі відбулася акція «Серце до серця», в рамках якої організували благодійні концерт, ярмарок та майстер-класи. Метою був збір коштів на закупівлю кардіологічного обладнання до вінницьких дитячих лікарень.

Організаторами XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» виступив однойменний Всеукраїнський благодійний фонд та міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В рамках заходу з 1 по 30 квітня по всій території України організовують різноманітні заходи, спрямовані на допомогу дітям з хворобами серця. 

За 15 хвилин до початку ще йшов дощ і організатори вже задумувались про перенесення заходу. Але зразу на початку заходу, о 15.00, почало гріти сонце. Тож на Європейській площі почався рух щодо розкриття ярмарку і встановлення сцени.

Про благодійний ярмарок, концерт та майстер-класи

На ярмарці виставляли товари школярів, які захотіли таким чином долучитися до акції. Було заплановано продати 175 дитячих виробів, але вже в процесі аукціону юні вінничани приносили свої вироби. Всі представлені товари були зроблені дітьми власноруч – від картин до ляльок-мотанок. Гості могли придбати більшість товарів за довільну суму коштів, проте на деякі картини ціну встановили самі автори.

  

На заході виступили виконавці зі студії естрадного вокалу «Вікторія», а також учасники «Школи волонтерів» при міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Всього було 17 учасників віком від 8 до 28 років. Зі сцени лунали пісні українською, російською та англійською мовою. Попри юний вік деяких виконавців, вони заводили публіку, яка підтримувала виступи танцями та запальними рухами.

   

Також глядачі мали можливість  взяти участь в благодійних майстер-класах, які проводили волонтери з Вінницького державного педагогічного університету. Вони, зокрема, навчали бажаючих техніці малювання пальцями та орігамі.

Про збір коштів

Всі зібрані кошти планують витратити на закупівлю кардіологічного обладнання у вінницькі дитячі лікарні. Зокрема, на зібрані кошти планують закупити апарати УЗД серця. Як підкреслив Євген Козлов, представник ВБФ «Серце до серця», закупленим обладнанням можна буде скористатись безкоштовно.

«Першочергово ми плануємо передати апарат УЗД серця до Вінницької дитячої обласної лікарні. Якщо коштів буде зібрано більше, то обладнання буде ще й закуплено для Центру матері та дитини на Старому місті – розповів Vежі пан Євген.

   

 

Як зазначила Наталія Добровольська, директорка міського центру соціальних служб, минулоріч аналогічний захід зібрав близько 30 тисяч гривень. Проте організатори не ставлять на меті зібрати якусь конкретну суму.

В березні 2019 року на зібрані кошти ВБФ «Серця до серця» придбав вінницьким дітям 46 дороговартісних слухових апаратів. Придбані слухові апарати в сумі коштували більше 400 тисяч гривень.

 

Свій благодійний внесок, окрім участі в аукціоні, також можна було зробити, поклавши кошти у скриньку волонтерів, які ходили містом. Або ж зробити внесок онлайн через сайт Благодійного фонду «Серце до серця» (розділ «Зробити внесок онлайн»).

Також можна перерахувати кошти на єдиний рахунок фонду: р/р 2600501306399 в ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Вінницької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».
До 5 травня кошти будуть зараховуватись для закупівель по Вінницькій області, після – будуть рахуватись як допомога для всеукраїнських закупівель фонду.

Фото Ольги Мірошниченко

 

Читайте також:

Людина на повідку та дівчина-Земля, яку вбивають: у Вінниці відбулася виставка-перформанс “Обличчя людства”. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Вінниці влаштують виставку робіт одного з “геніїв сучасності” Івана Марчука

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору