Замість «декомунізованого» Тарногродського у Вінниці буде сквер

Вже незабаром комунальники приберуть постамент, який залишився від пам’ятника із погруддям одного із ватажків Жовтневого повстання 1917-го року Миколи Тарногродського. Натомість займуться благоустроєм території.

Наразі на території біля перехрестя вулиць Київської та Зулінського (до декомунізації – Тарногродського) залишився лише чотириметровий постамент, який незабаром демонтують та передадуть до Історико-меморіального комплексу жертв фашизму (ставка “Вервольф”), повідомляє Depo.Вінниця.

За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимира Ніценка, на цій території вже передбачений комплексний благоустрій – облаштують сквер для відпочинку, з лавочками та освітленням.

Після 2014-го року, коли по всій Україні були масово знесені пам’ятники радянським лідерам, у Вінниці знесли ще й погруддя Миколи Козицького, яке знаходилось неподалік міської ради. Наразі у департаменті комунального господарства лише зазначають, що міська влада зацікавлена у благоустрої території навколо цього постаменту, однак напрацювань стосовно Козицького ще не мають та розглядатимуть згодом. Як варіант, зазначили можливе використання постаменту для розміщення об’єкту малої пластики або повний демонтаж.

Головне фото – Вікіпедія

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору