Закрутили без сонечка: ТОП-150 найкращих фото із “Закрутки по-вінницьки”-2017

Майже дві сотні чоловіків та жінок, попри дощ та вітер у неділю, 24 вересня, вирушили у стокілометровий заїзд “Закрутка по-вінницьки”.

Організаторами “Закрутки” традиційно стала місцева велоспільнота під координацією Олександра Царевського, за підтримки низки вінницьких спонсорів, байкерського руху, маси волонтерів, а також велолюбителів з усієї країни.

  • Насправді “Закрутку” вже зараз складно назвати суто вінницькою подією, адже в її організації, навіть виготовленні призів брали участь представники інших міст. Наразі це подія, яка перебуває в контексті найбільших всеукраїнських велозмагань, – говорить Царевський.

Цього разу організаційний внесок для участі в змаганнях становив 150 гривень для учасників. “Сума, насправді, варіювалась в залежності від того, чи мав той чи інший учасник страховку чи ні, чи хотів отримати матеріальні нагороди на фініші, зокрема. Наша філософія полягає в тому, аби створити максимально комфортні умови для учасників”, – переконують в оргкомітеті “Закрутки”.

 

Попри складні погодні умови: сильний дощ та не надто “теплу” погоду, а також з огляду на те, що багато учасників були на шосейних велосипедах, значних травм вдалося уникнути:

  • У той час як у Києві зазвичай забирають 6-7 людей на “швидких” з подібних заїздів, ми цього разу не мали жодного “розбитого шолому”. Особливих заходів безпеки не вживали, просто їхали більш обережно, ніж зазвичай, – пояснює Царевський.

 

На фініші учасників очікував своєрідний “велолаунж”, якщо це можна так назвати з огляду на погоду. Тут волонтери готували борщ та бограч і навіть зварили вегетаріанський борщ для тих учасників змагань, котрі не споживають м’яса.

 

Зрештою, за результатами змагань вручили нагороди – цього разу ексклюзивні, металеві та дерев’яні.

 

Організатори “Закрутки по-вінницькі” сподіваються, що вже з наступного року “соточка” може стати одним з головних місцевих івентів і в розрізі туристичному, адже сподіваються, що невдовзі зможуть привозити до Вінниці понад тисячу учасників:

  • Це достатньо платоспроможні, позитивні та активні люди, які зможуть лишатися у місті не на один день, – підсумовує Олександр Царевський.

Нижче – найкращі фото із “Закрутки” від Андрія Завертаного, який провів з велоспільнотою увесь захід від початку й до кінця.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору