× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Закон не писаний: у Вінниці агітація деяких кандидатів та партій присутня на вулицях в день голосування. ФОТОРЕПОРТАЖ

Низка кандидатів та політичних партій, які змагаються на виборах на Вінниччині, проігнорували заборону на розміщення агітаційних матеріалів у День тиші та в день голосування. 

Так, наші фотокореспонденти помітили непоодинокі рекламні матеріали, розміщені як на рекламних конструкціях, так і на стовпах, автомобілях, на фасадних дверях будинків.

Зокрема, найбільше прихованої агітації ми помітили від партії “Слуга народу”: такі матеріали розміщені на сіті-лайтах і білбордах. Також виявили білборд, де розміщена прихована агітація, що найпевніше агітує за Радикальну партію Олега Ляшка.

За “Слугу народу” незаконно агітують і неприховано: прямо в центрі Вінниці ми помітили автомобіль, обклеєний рекламою партії.

Також виявили плакат з рекламою “Аграрної партії”, з агітацією за кандидата Олександра Білошкурського.

А ось агітація за Людмилу Ваколюк розклеєна по всій вулиці Олександра Кошиця.

Стежити за перебігом парламентських виборів можна у нашому інформаційному марафоні за ЦИМ посиланням.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).

Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у ФейсбуціInstagram і в нашому telegram-каналі.

Фото Марини Сербінович та Ольги Мірошниченко

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору