× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Лазити по стінах… в школі: у вінницькій гімназії створюють скеледром. ВІДЕО

Протягом канікул у вінницькій гімназії №17 створюють скеледром, аби учні могли вчитися скелелазанню.

Як розповідається в сюжеті телеканалу ВІТА, ідея створити скеледром виникла у вчителя фізкультури. Він звернувся до альпініста Сергія Париського по допомогу.

  • Ми робимо рельєфну стінку. Окрім, що там буде дві стінки, щоб лазити вгору, в нас ще буде боулдерінгова стінка, – розповідає Сергій.

Коли скеледром дороблять повністю, учні матимуть можливість практикуватись у скелелазінні вгору, вниз та в різні сторони. Передбачаються маршрути різної складності та можливість лазити без страховки – підлога під стінками встелена захисними матами.

В гімназії діє гурток туризму, пізніше предмет ввели в шкільну програму, тому спорудження спеціальної стінки планувалось уже давно.

  • Це дає дітям розвиток спритності, координації рухів та, звісно, сили, – розповідає вчителька фізкультури Оксана Волочаєва.

У Вінниці є лише два місця, де можна буде практикуватись в боулдерінгу (різновид скелелазіння, що полягає в проходженні коротких, але складних трас) – спортивна зала ВНТУ та, відтепер, гімназія № 17.

Займатись на новому скеледромі матимуть змогу члени туристичного гуртка та Малої академії рятувальної служби, яка діє при навчальному закладі. 

Читайте також: У центрі Вінниці з’явився скеледром просто неба

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору