Заговори, щоб я тебе побачив: у Вінниці безкоштовно вчитимуть красномовству

У Вінниці безкоштовно навчатимуть мистецтву публічного виступу та ефективних переговорів під час Фестивалю красномовства LogoFest. 18 березня, у наступну суботу, дітей та дорослих запрошують на низку лекцій, тренінгів та майстер-класів.

Зокрема, протягом дня (із 11:00 до 17:30) заплановано серію літературних читань, презентацій поетичних збірок та інтерв’ю з митцями слова.

Фестиваль розрахований на різну вікову категорію – для дітей (віком від 3-х років) та дорослих. Та найбільш корисною організатори називають програму для підлітків віком від 10-ти до 15-ти років.

Для дорослих відбудуться майстер-класи із вправами, які дозволять побороти страх публічного виступу, навчитись готуватись до нього у стислі строки, опанувати техніки мовлення.

Для підлітків від справжнього журналіста буде проведено майстер-клас «Стань журналістом на 5 хвилин!», під час якого учасники спробують «зробити репортаж» на камеру, зробити кілька інтерв’ю та підготувати «сюжет». Також підлітки зможуть отримати навички акторської майстерності та, звичайно, дізнатися секрети ефективного спілкування та ораторського мистецтва.

Також у програмі – театральні імпровізації, виступ та танцювальний майстер-клас від театру історичного танцю, флеш-моб «Колективний вірш».

  • Маленьких дітей беріть із собою, – каже організаторка Фестивалю, Альона Король. – Для них буде облаштовано baby-зону із безкоштовними послугами няні, заняттями із педагогами, консультації логопеда. Будуть і конкурси, зокрема скоромовок – без жодних обмежень за віком. Для кожного ми створимо сприятливу та комфортну атмосферу.

Фестиваль красномовства LogoFest – це проект соціальної дії, метою якого є об’єднання громадян та спеціалістів для налагодження взаємодії між ними для покращення мовленнєвої ситуації в місті Вінниця. Фестиваль організовує Альона Король та Школа розвитку мовлення LogoClub, за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради та ГО «Територія мам».

Для того, щоб взяти участь у Фестивалі, потрібно здійснити попередню реєстрацію. Участь – безкоштовна. Протягом усієї роботи Фестивалю буде відкрите кафе:  чай, кава і студентські смаколики (за власний рахунок).

Місце проведення Фестивалю – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (вул. Острозького, 32).

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору