× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За взяття «банди Самвела» четверо вінницьких поліцейських отримали премії від мерії

Четверо вінницьких поліцейський затримали та довели причетність до квартирних крадіжок учасників чотирьох злочинних груп, більшість з яких виявилися громадянами Грузії. За оперативність та професіоналізм міський голова Сергій Моргунов Вінниці вирішив їх нагородити грошовими преміями та Почесними грамотами.

Поліціянтами-героями стали:

  • підполковник поліції заступник начальника відділу Вінницького ВП у Вінницькій області Олександр Остачинський
  • майор поліції заступник начальника сектору (у складі відділу) Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області Данило Соломко
  • капітан поліції старший оперуповноважений Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області Юрій Латанський
  • старший лейтенант поліції старший оперуповноважений Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області Богдан Гуменний.

Відомо, що злочинці систематично обкрадали квартири вінничан. Переважно для злого умислу крадії обирали квартири на останніх поверхах п’ятиповерхівок. Загалом чотири злочинні групи обнесли у Вінниці вісім квартир, повідомляє Вінницька міська рада.

Протягом вересня-жовтня  Національна поліція у Вінницькій області посилено вела розслідування квартирних крадіжок у місті. Під час оперативно-розшукових заходів правоохоронцями було встановлено  місце проживання підозрюваних. Так, злочинці переховувались у квартирі, яка здавалася в оренду подобово. Там же було виявлено викрадені з квартир речі. Більшість краденого – те, що не встигли продати – повернули власникам. Кількох учасників злочинних груп  було затримано «по гарячих слідах» та доставлено до поліцейського відділку. Нині триває подальше розслідування причетності даних осіб до інших нерозкритих квартирних крадіжок у Вінниці.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору