За всохлі дерева та сірі “екопарковки” мер Вінниці покарав комунальників

Вінницький міський голова оголосив догану керівнику “Вінницязеленбуд” за неналежне виконання посадових обов’язків, зокрема – неякісний полив зелених насаджень у місті.

Документ про накладання дисциплінарного стягнення опубліковано на сайті міської ради. В ньому йдеться про те, що МКП “Вінницязеленбуд” неякісно виконує роботи з поливу зелених насаджень (дерева, клумби, газони), які були посаджені протягом 2017-2018 років. Це призводить до засихання рослин.

– Неякісно та несвоєчасно виконуються роботи з пониження пнів по місту після знесення аварійних дерев, що не дає можливості швидкого асфальтування (закладання) пустих лунок, або посадці нових дерев на місця видалених. Несвоєчасно та непланово виконуються роботи з видалення аварійних, сухостійних дерев по місту, – йдеться у документі.  

За дорученням департаменту комунального господарства в 2016 році підприємство “Вінницязеленбуд” виконувало роботи з посадки живої огорожі вздовж парку “Дружби народів” (по вулиці Андрія Первозванного) та підсадки живої огорожі по проспекту Юності. Роботи здійснювались коштом міського бюджету. Наступного року роботи були виконані повторно у зв’язку із засиханням посадкового матеріалу.

– Станом на 04.06.2018р. дана огорожа не має відповідного вигляду, саджанці кущів грабу в більшій своїй кількості не прижились.

Також у квітні цього року “Зеленбуд” отримав доручення щодо підсіву газонної трави на “єкопарковках” по вулиці 600-річчя. Станом на 4 червня доручення досі не виконане.

Читайте також: У Вінниці на 600-річчя облаштовують перші «зелені парковки». ФОТО

У зв’язку з цим директору МКП “Вінницязеленбуд” було оголошено догану за неналежне виконання посадових обов’язків. Підставою стала доповідна записка директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимира Ніценка.  

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору