× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За тиждень кількість хворих на кір у Вінницькій області зросла на 41%

Упродовж другого тижня нового року 307 осіб у Вінницькій області захворіли на кір. З них – 136 дорослих і 171 дитина.

В обласному лабораторному центрі МОЗ України повідомили, що порівняно з попереднім тижнем кількість захворілих зросла на 41 %.   

– З початку поточного року в області зареєстровано 524 випадки кору. Рівень захворюваності склав 33 випадки на 100 тисяч населення. Серед захворілих 288 дітей, що становить 99 випадків на 100 тисяч дитячого населення. Зі всіх захворілих 70% не були щеплені проти кору, – йдеться у повідомленні.

У лабораторному центрі також зазначили, що випадки кору зареєстровані у 28 адміністративних територіях області, за винятком Муровано-Куриловецького району. Зокрема найбільше людей захворіли на кір у Вінниці (163 особи), а також у шести районах області: Вінницькому (46 осіб), Барському (35 осіб), Бершадському (23 особи), Шаргородському (21 особа), Липовецькому (20 осіб) та Козятинському (19 осіб).

У повідомленні йдеться, що спалахи цієї інфекції впродовж другого тижня  не були зареєстровані. Летальних випадків також не реєструвалось.

В обласному центрі МОЗ нагадують, що єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація. Там також зазначили, що наразі в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору – 20 тисяч 100 доз.

Фото – acreaovivo.com

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору