× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За тиждень до старту: як готують до відкриття сезону головний фонтан країни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Найбільший у Європі світло-музичний фонтан “Roshen” відкриє свій восьмий сезон вже 21 квітня. 

Як повідомили в адміністрації фонтану, цьогоріч на концерті-відкритті виступлять гурти The Hardkis, Антитіла та Без обмежень. А поки музиканти гастролюють іншими містами, а грандіозна сцена на березі Бугу ще не встановлена, ми вирішили поглянути, чим живе вінницька набережна та як готується до появи тисяч туристів з усієї країни вже за тиждень.

Насправді, роботи для двірників та комунальників тут вистачає і в туристичне міжсезоння. Попри відсутність світломузичних шоу, днями та особливо вечорами тут любить збиратися місцева молодь. Зайнятися на набережній в будні дні особливо нічим, тож молоді люди просто п’ють пиво і спілкуються. Наслідки таких посиденьок краще за інших знають двірники.

Не в кращому стані й вода в Бузі поблизу острова Кемпа, де встановлений головний лазер, що проектує відео на водний екран фонтану. Тут досить багато сміття, однак вже плавають та літають качки.

Підняли з-під води і сам фонтан: наразі біля нього пораються техніки та водолази, очищаючи та продуваючи конструкції. Часу, аби все завершити, лишається зовсім небагато.

 

Наразі за унікальною роботою спостерігають хіба випадкові перехожі та рибалки, котрі тут ловлять рибу вже не з-під криги.

Нагадаємо, що початок концерту, який передуватиме відкриттю цьогорічного сезону фонтану, відбудеться о 19:00 21 квітня.

Читайте також: Вінниця курортна: один день на Бузі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору