× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За три роки на Вінниччині планують збудувати 38 стадіонів та 5 спорткомплексів

Згідно з Планом стратегічного розвитку Вінниччини на 2019-2021 роки, на території області планується спорудити 38 футбольних полів зі штучним покриттям та п’ять спорткомплексів.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Окрім того в розділі “Розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення” також зазначено про оновлення спорткомплексу “Здоров’я” у Вінниці. Загалом на розвиток спортивної інфраструктури регіону планується реалізувати 109 проектів вартістю 601 мільйон гривень.

Також згідно з Планом на Вінниччині планується створити 100 опорних шкіл, а у самій Вінниці – добудувати школу на Поділлі на 1200 учнівських місць.

Нагадаємо, що під час прес-конференції голова ОДА також повідомив про плани реконструкції будівлі ТРК “Вінтера” у Вінниці та палацу Потоцьких у Тульчині.

Загалом в сфері культури Вінниччина в найближчі три роки планує реалізувати 169 проектів на загальну суму майже 423 мільйони гривень. Презентація Плану стратегічного розвитку відбудеться 7 березня на Раді регіонального розвитку, що відбудеться в “Плеяді” 7 березня за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору