За півроку середня зарплата у Вінниці зросла на 24%

Середньомісячна заробітна плата у Вінниці становить 5,8 тисяч гривень і підвищилася відносно початку року на 24%. Про це сьогодні, 10 серпня, доповів директор департаменту економіки та інвестицій міської ради Віталій Погосян на засіданні виконкому.

Щодо підприємств міста, то у звітному періоді реалізовували інвестиційні проекти на “Вінницькому олійножировому комбінаті”, підприємствах “Барлінек Інвест”, “Вінхарчосмак”, “Аграна Фрут Україна”. Триває будівництво нового заводу холодильного обладнання UBC Group.

Складають, як “Лего”: перший завод Вінницького індустріального парку збудують за 45 днів

  • Обсяг реалізованої промислової продукції по місту Вінниці склав 11,3 мільярди гривень, при запланованих на весь рік 20 мільярдах, – зазначив Віталій Погосян.

Власне, згідно із доповіддю керівника департаменту, Вінниця демонструє позитивні результати практично у всіх сферах економічного і соціального розвитку. Так, місто втретє стало найкомфортнішим для життя в Україні і крім цього Вінниця першою в країні долучилася до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

У будівництві теж позитивні зрушення: у першому півріччі підприємства виконали будівельних робіт на суму 963, 2 мільйони гривень. За рахунок усіх джерел фінансування ведено майже 77 тисяч квадратних метрів нового житла. Крім того, за програмою “Муніципальне житло” завершені роботи з будівництіва нового 88-квартирного юудинку по вулиці Петра Запорожця. Наразі будівельники займаються утепленням стін.

Якщо ж говорити про об’єкти капітального будівництва, то з бюджету на них виділили 272, 1 мільйон гривень. Пріорітетними об’єктами будівництва у 2017 році стали:

Окрім цього, комунальники продовжують займатись ремонтом та благоустроєм доріг та тротуарів міста. Загалом у Вінниці вже капітально відремонтували 54 тисячі квадратних метрів доріг. З початку року встановили понад 270 світлодіодних світильників на вулицях міста. За словами Віталія Погосяна, з початку року оновлено 6,3 кілометри велосипедної розмітки та облаштовано близько 3 км нових велодоріжок.

З початку року також подбали про утеплення стін та реконструкцію покрівель у п’яти міських школах. За кошти інвесторів завершили будівництво “Пазлика” – дитячого садка у мікрорайоні “Академічний”, ще один садочок з’явиться по вулиці Максима Шимка та Покришкіна, а у мікрорайоні “Поділля” будують нову школу. Разом з тим, опрацьовується питання забезпечення відеоспостереження у міських школах в рамках системи “Безпечне місто”.

Віталій Погосян також зауважив, що збільшується кількість послуг, які надаються у “Прозорих офісах” міста.

  • У відділенні “Замостя” було впроваджено послугу оформлення внутрішніх та закордонних паспортів та пластикових ID-карток. Вже видано близько 180 паспортів громадянина Україна (у вигляді картки) і понад 1,2 тисячі паспортів для виїзду за кордон. Всього за перше півріччя у “Прозорих офісах” надано майже 26 тисяч адміністративних послуг.

Як стверджує очільник департаменту економіки та інвестицій, за підсумками першого півріччя ситуація в економічному та соціальному розвитку міста залишається стабільною та висловив сподівання, що до кінця року всі заплановані завдання та проекти будуть успішно виконані.

У свою чергу міський голова Сергій Моргунов зауважив, що до кінця року залишилось ще чимало робіт, а тому варто активізувати всі сили, аби вчасно завершити поставлені завдання.

  • Благоустрій, як-то кажуть, ніхто не відміняв, і розвиток інфраструктури теж, – звернувся мер до керівників департаментів. – Департамент економіки має належним чином працювати з бізнесом, тому що для забезпечення бюджету Вінниці робота з малим та середнім бізнесом є дуже важливою.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору