× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За однобокий сюжет про Московський патріархат звільнено шеф-редактора новин «UA: Вінниця». ВІДЕО

Як зазначає ДМ, «За наслідками виявлених порушень журналістських стандартів автору сюжету буде оголошено догану, а шеф-редактора новин філії звільнено за угодою сторін», – відповіла від імені НСТУ Вікторія Сидоренко.

Раніше “Детектор медіа” повідомляло, що “керівник Центру моніторингу та аналітики громадської організації «Детектор медіа» Отар Довженко написав про це колонку «Навіщо Суспільне піарить московську церкву?», опублікованій на «ДМ» 16 січня. Він зазначив, що незбалансований піар-сюжет про візит нового архієпископа Української православної церкви Московського патріархату вийшов у новинах у паркетному стилі. Отар Довженко написав, що автор сюжету Артур Колесник — спортивний кореспондент і «хтось доручив йому з нішевою спеціалізацією, дуже далекою від релігії, матеріал на вельми делікатну й болючу тему».

«Людина, відповідальна за те, щоб неякісний матеріал не потрапляв до ефіру, — шеф-редактор. Суспільне робить чимало для навчання редакторів філій: запрошує до Києва на тренінги, привозить тренерів у регіони. Але в цьому випадку щось явно пішло не так, якщо рука шеф-редактора не здригнулась відправити в ефір цей зразок ганебної джинси, яка посіє неправду ще в чиїсь голові», – написав він.

Читайте також: До Вінниці прибув архієпископ Московського патріархату Варсонофій. ФОТО

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору