× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За кого голосувати: вінничанам презентують онлайн-платформу, яка допоможе “правильно” обирати кандидатів

12:38
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці презентують онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм топ-10 політичних партій, які змагаються за місця у парламенті. Таким чином, пройшовши тест “Вибори 2019. За яку партію голосувати?”, можна буде побачити, пропозиції яких трьох партій співпадають з вашими очікуваннями.

Перезентація цієї платформи відбудеться у п’ятницю, 5 липня. А презентує її команда ГО “Центр UA”, яка напередодні парламентських виборів “зробила домашню роботу українців” – проаналізувала програмні позиції топ-10 партій (згідно з чотирма загальнонаціональними соціологічними опитуваннями) у тих сферах політики, які належать до компетенції парламенту.

Як пояснили автори, “в умовах, коли все горить і час обмежений, чимало речей партії роблять поспіхом, зокрема це стосується і підготовки передвиборчих програм, адже куди більш вирішальним для них є бій за виборців. Водночас виборці, через брак часу та ресурсу, приймають рішення емоційно та поверхнево, не вникаючи в суть”. Власне тому команда ГО “Центр UA” й розробила цю платформу – “аби результати виборів не стали крижаним душем після такої спеки”.

– Під час презентації саме ви вперше зможете протестувати онлайн-платформу “Вибори 2019. За яку партію голосувати?”, яку розробила наша команда у партнерстві з “Українською правдою”, – зазначають організатори з ГО “Центр UA”. – Завдяки цьому інструменту порівняєте у простій та доступній формі ключове з програм політичних партій, а також пройдете тест, який покаже, пропозиції яких трьох партій співпадають з вашими очікуваннями.

Презентація онлайн-платформи відбудеться у п’ятницю, 5 липня, в просторі “CHERDAK” (вулиця Соборна, 24; ТРЦ “Sky Park”, 8 поверх). Початок – о 18:30. До участі запрошують всіх зацікавлених у виборчому процесі.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: (097) 613 11 51 (Олена Данілова), або написавши на e-mail: vinnychanka@gmail.com

Нагадаємо, що позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня. Враховуючи, що голосування відбуватиметься за змішаною системою, виборці отримають два бюлетені – для голосування у загальнодержавному багатомандатному та в одномандатному виборчому окрузі. Якщо виборець перебуватиме за межами свого округу, то зможе проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Зазначимо також, що змінити місце голосування можна ще до 15 липня. Детальніше про це – ТУТ.

Фото – з офіційної сторінки заходу у Фейсбук
Ілюстративне фото – кадр з мультфільму “Їжачок в тумані”

Читайте також: “Слуги” проти “Слуг”, “Хорт” і Роксолана: на Вінниччині зареєструвалося вже понад сотня кандидатів-мажоритарників. СПИСОК

Читайте також: Вацак, Калетнік та “Зе Команда”: на Вінниччині зареєстровано вже 12 кандидатів у народні депутати

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.