За чотири роки і 68 мільйонів на Вінниччині збудують комплекс по знешкодженню сміття

Будівництво комплексу по знешкодженню побутових відходів планують розпочати на Вінниччині вже цього року.

Відповідне тендерне оголошення розмістив Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради на сайті публічних закупівель ProZorro. Процедура закупівлі – відкриті торги.

Будівництво об’єкту планується на території Людавської сільської ради Жмеринського району Вінницької області. Всі роботи мають завершитися до 2021 року (для кожного терміну виконання робіт, який поділено на роки, визначатиметься окрема розрахункова ціна).

Очікувана вартість робіт – 68 мільйонів 593 тисячі 612 гривень. Згідно «Програми капітального будівництва на 2017 рік», на поточний рік планується виділити 25 мільйонів гривень.

Як зазначено у тендерній документації, серед робіт, які мають бути виконані протягом зазначеного часу: культуртехнічна підготовка території полігону; реконструкція штабу під адмінбудівлю, опалення, електропостачання; влаштування дороги вздовж полігону; облаштування естакади для мийки машин; влаштування дренажної системи, каналізації, лагуни для накопичення фільтрату, дезінфекційної ванни. Це тільки частина запланованих робіт – у тендерній документації понад 50 сторінок із технічним завданням.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 28 квітня. Аукціон пропозицій розпочнеться 3 травня.

Нагадаємо також, що цього року на Вінниччині у різних районах планують запустити одразу декілька сортувальних станцій сміття для його подальшої переробки.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору