За активний ремонт багатоповерхівки мешканці отримали в подарунок благоустрій двору. ВІДЕО

Мешканці багатоповерхівки не жалкували власних коштів, аби брати участь у міських програмах співфінансування та ремонтувати власний будинок. За таку активну позицію отримали подарунок від міської ради – їм відремонтували двір. 

Завдяки власній ініціативі та співпраці з ЖЕКом та міською радою, мешканці відремонтували будинок від даху до підвалу. Зі співфінансуванням із міською радою вдалося відремонтувати покрівлю, мережі, під’їзди.

Ще зо два місяці тому мерія пообіцяла допомогти їм відремонтувати прибудинкову територію і щойно дозволила погода – роботи розпочались, повідомляють у сюжеті телеканалу “ВІТА”.

 

– Було поставлено доручення включити данний двір до капітального ремонту прибудинкових територій у ВІнниці. На цей рік у нас заплановано зробити 35 дворів. Ці роботи включені у проектну документацію, проведено відповідні тендерні процедури і сьогодні підрядник проводить роботи з капітального ремонту, – повідомив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Робітники мали обладнати тротуари, заасфальтувати проїжджу частину та огородити бордюрами клумби. Ремонтні роботи розпочались минулої середи і вже мають завершитись. Начальник дільниці Петро Рудик розповів, що працюють будівельники протягом майже 12 годин. А ось за їхньою роботою уважно спостерігають самі мешканці багатоповерхівки і старший по будинку Валерій Скрипченко розповів, що таких працьовитих будівельників ще не зустрічав.

– Ми не робимо “показуху”, я й раніше це казав. Ми все робимо для себе, тому що якщо ми сказали, то маємо дотримати слова, – додав старший по будинку.

Перш ніж розпочати ремонт двору, усе обговорили із мешканцями будинку, адже багато хто хвилювався за квітучі клумби. У подальшому зі співпрацею із ЖЕКом на території двору обладнають ще й дитячий майданчик.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору