× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За 32 мільйони у Вінниці капітально ремонтують дорогу на Тяжилові

Із 26 червня у мікрорайоні Тяжилів по вулиці Ватутіна у Вінниці триває капітальний ремонт дороги. Це вже друга черга реконструкції на відрізку між вулицями Лугова та Житомирське шосе. Вартість робіт – 32 мільйони 200 тисяч гривень.

Проінспектувати хід робіт на ділянку навідався зранку 3 вересня міський голова Сергій Моргунов. Протяжність дороги, на якій ведуться роботи – понад два кілометри.

  • Тут буде ще побудовано тротуари та велодоріжки, а також встановлено 109 опор – для вуличних ліхтарів. Зараз роботи виконані на 38%, – звітує директор департаменту комунального господарства Володимир Ніценко. – Також дорогу буде розширено від 0,5 м до 3,75 м – це на ділянці від вулиці Савченка до вулиці Житомирське шосе.

Окрім того, із існуючих світильників 33 замінять на світлодіодні LEDКУ 90Вт, LEDКУ 120Вт «Колос». Загалом роботи мають бути завершені до кінця жовтня.

Під час виїзду на місце робіт міський голова оглянув також вулицю Гонти, частина якої очікує ремонту вже у наступному році. Також поспілкувався із мешканцями вулиці Північної, котрі також запитали про ремонт дороги та порушили запитання щодо продовження існуючого маршруту №3Б та виділення шкільного автобуса.

  • У нас достатньо багато дітей, котрі добираються до 27-ї школи разом із усіма мешканцями, які їдуть на роботу. Чи можна було би зробити автобус для школярів?, – поцікавилася одна із мешканок.

  • Ми обов’язково вивчимо це питання – я дам сьогодні доручення, – відповів Сергій Моргунов. – А щодо подовження маршруту, то це питання також вивчать фахівці, аби система транспорту працювала без збоїв, бо ми якщо просто продовжимо, то це треба переписувати графік. Вивченням доцільності займатимуться фахівці технічного університеті – там є інститут транспорту, який працював над транспортною реформою.

  • Я писав буквально вчора звернення до міського голови. Зокрема, поставив питання – коли буде виконано його передвиборці обіцянки щодо асфальтування вулиць Гонти, Північної та Черешневого провулку. А вже сьогодні ви тут, і приємно, що міська влада реагує і йде назустріч, – зауважив мешканець вулиці Дружньої Олександр Оверчук.

  • Так, я прочитав ваше звернення. Це є дорогі проекти. Ці роботи ми вже плануємо на наступний рік. Тому вам потрібно буде трошки зачекати. Але я попрошу вас стежити не лише за виконанням робіт, а й за їх якістю.

  • Ми обов’язково це будемо робити, вже робимо. Активно співпрацюємо із Володимиром Ніценко та Юрієм Павлінчуком – вони оперативно реагують на звернення, – каже Олександр Оверчук.

Також міський голова запевнив, що разом із реконструкцією доріг паралельно будуть встановлювати зупинки транспорту.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору