За 22 мільйони та 4 місяці у Вінниці збудують енергоефективну котельню

У Вінниці наступного року розпочнеться реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону від котельні по вулиці Сергія Зулінського, 9. Зокрема тут збудують котельню на твердому паливі зі складом тріски.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістило комунальне підприємство Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго».

Очікувана вартість робіт – 22 мільйони. Оплата реконструкції відбудеться за рахунок власних коштів підприємства «Вінницяміськтеплоенерго».

У Вінниці відкрили найбільшу біокотельню України

Згідно із тендерною документацією, роботи мають розпочатися 1-го лютого наступного року і завершитись за чотири місяці – до початку липня.

Реконструкція зокрема передбачає будівництво котельні на твердому паливі, облаштування приміщення та прилеглої території.

Будівництво відбудеться на території існуючої газової котельні з підключенням твердопаливного котла до існуючої системи. Як переконує замовник, це дасть можливість використання твердопаливної котельні в якості додаткового джерела теплопостачання.

Як зазначено в документації, реконструкція має на меті підвищення ефективності теплопостачання споживачів мікрорайону, забезпечення безаварійної та безпечної експлуатації обладнання, впровадження енергозберігаючих заходів, захист навколишнього середовища від шкідливих впливів технологічних процесів.

Окрім того, використання деревної тріски, як альтернативного виду палива зменшить споживання природного газу – вважають замовники будівництва.

Окрему увагу виконавцю робіт варто буде приділити підготовці до робіт: встановити при в’їзді інформаційний щит; огородження майданчика з облаштуванням в’їздів; влаштувати тимчасові під’їзні шляхи та низку інших робіт.

Зокрема серед робіт: влаштування фундаментів, цегляна кладка стін, монтаж металоконструкцій каркасу будівлі та окремих елементів, монтаж сендвіч-панелей зовнішніх огороджувальних конструкцій та покрівлі, монтаж заповнення віконних та дверних прорізів, улаштування підлог, піднавісу для складування тріски та вагів для її зважування.

У Вінниці прокладають тепломережі за гроші швейцарців

Також мають здійснити благоустрій території: огородити її, влаштувати проїзди, тротуари та майданчики з асфальтобетонним покриттям, встановити систему освітлення, створити зелені зони.

Що стосується монтажних робіт, то серед них – монтаж мереж внутрішнього та зовнішнього водопостачання та каналізації; зовнішнього теплопостачання; системи опалення, вентиляції та кондиціювання; електросилового обладнання, електропостачання та автоматизації; систем пожежної сигналізації та оповіщення.

Окрім того, буде встановлено систему SKADA для диспетчерського управління обладнанням, хімічними, фізичними або транспортними процесами.

Загалом обсяги робіт викладені на 19 сторінках документації. Кінцевий термін подання пропозицій – 28-ме липня, сам аукціон розпочнеться 31-го липня.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору