× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З’явилася петиція про відновлення велорозмітки на розі Космонавтів та Первозванного

Вінничанин вимагає від керівництва міста повернути розмітку, що позначає перетин проїжджої частини велосипедною доріжкою на перехресті проспекту Космонавтів та вулиці Андрія Первозванного.

У своїй петиції організатор велоподій у Вінниці Олександр Царевський стверджує, що в місті вперше нищиться велосипедна інфраструктура. Мова йде про пішохідний перехід на перехресті проспекту Космонавтів та вулиці Андрія Первозванного. Нещодавно його оновили та зробили підвищеним. Коли в 2011 році на проспекті Космонавтів з’явилась велосипедна доріжка, той перехід згодом було позначено розміткою 1.15 (вона позначає місце, де велосипедна доріжка перетинає проїжджу частину). Ця розмітка дозволяє велосипедистам безпечно перетинати дорогу.

Зараз на перехресті проведена реконструкція: підвищений пішохідний перехід, по якому… велосипедист має йти пішки, бо розмітка 1.15 відсутня. Так само вона відсутня на варіанті обїзду (фактично як то було до реконструкції), – зазначає автор петиції.

Читайте також: У Вінниці відкрили муніципальну велошколу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Олександр Царевський пропонує міській владі нанести розмітку 1.15 на оновленому переході або на варіанті об’їзду, як то було до реконструкції та встановити знак 1.34 (ділянка дороги, на якій можлива поява велосипедистів, або місце перехрещення з велосипедною доріжкою поза перехрестям).

До кінця збору підписів залишилось 14 днів. Станом на 11-ту ранку її підтримали 15 людей з 350 необхідних. Підписати петицію можна тут.

Фото: http://kyivavtodor.kievcity.gov.ua

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору