× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З’явилася інтерактивна мапа автобусних маршрутів

В Україні розробили інтерактивну мапу міжнародних та міжобласних автобусних маршрутів, яка дозволяє дізнатися не лише їхній розклад, а й перевірити перевізника на легальність.

У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що за допомогою цієї мапи можна дізнатися інформацію про майже 4000 міжобласних та міжнародних маршрутів. Це не всі, які наразі діють в Україні, адже щонайменше 30-40% перевезень перебувають у тіні.

Щодо Вінниці, поки що на інтерактивній мапі можна переглянути 33 обласних та 10 міжнародних маршрутів (щодо останніх, усі – в Польщу).

Таким чином користувачі можуть ознайомитися з розкладом руху і проміжними зупинками, спланувати власні поїздки, що особливо актуально для подорожей на великі відстані та за кордон, а також перевірити перевізника на наявність ліцензії та коли у нього закінчується дозвіл.

Користуватися можна двома картами: “Міжобласні” та “Міжнародні” маршрути. Кожна лінія на карті – це один маршрут, а точками показано населені пункти, де він починається та закінчується (що більша точка, то більше маршрутів виходить із цього міста). На першій мапі (“Міжобласні”) вказані ті маршрути, що виходять за межі області. Маршрути, що починаються на території України й ведуть в інші країни (“Міжнародні”), показані на окремій мапі.

Можна скористатися пошуком, щоб знайти населений пункт, який вас цікавить, або вибрати його безпосередньо на мапі. Обравши пункт, на мапі підсвічуються всі маршрути, які з нього починаються, а праворуч відкривається список проміжних зупинок.

Натиснувши на маршрути зі списку, можна побачити деталі: перелік перевізників, рівень комфортності та вік автобусів, наявних на маршруті, а також частоту поїздок. А натиснувши на “Розклад” – час та місце проміжних зупинок для обраного маршруту.

Щодо мапи міжнародних маршрутів, то на ній можна побачити ще й пункти перетину кордону, через які вони проходять.

Детальніше про інтерактивну мапу та всі її можливості читайте ТУТ.

Мережа автобусних маршрутів – це інструмент, який показує автобусні маршрути між містами в Україні та за кордоном, розклад руху автобусів і проміжні зупинки на їхньому шляху. Карта дозволяє подивитися на автобусні перевезення цілісно, що буде корисно як пасажирам, так і перевізникам і державі. На ній поєднано інформацію з різних джерел відкритих даних, включно з тими, що раніше призначалися лише для внутрішнього користування. Це відбулось завдяки співпраці Міністерства інфраструктури України з Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у публічному управлінні та послугах/TAPAS” (джерело – minfin.com.ua).

Графіка – minfin.com.ua
Ілюстративне фото – igate.com.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору