З висоти пташиного лету: у Вінниці відбудеться тренінг з дрон-журналістики

В другій половині березня у Вінниці для журналістів та всіх охочих влаштовують тренінг з дрон-журналістики. Учасники навчання зможуть більше дізнатись про використання безпілотних літальних апаратів у сучасній журналістиці та матимуть змогу попрактикуватись в управлінні ними.

Дрони, що застосовуються для фото-, відеозйомки вже стали невід’ємною складовою багатьох сфер діяльності, в тому числі й журналістики. В Drone Journalism Lab в Університеті Небраски (США), наприклад, вже випустили посібник із використання дронів. Це збірка практичних порад для операторів дронів, спостерігачів та журналістів про етику зйомок, надзвичайні ситуації та те, як готуватися до польоту.

Водночас в Україні поки тільки вчаться застосовувати безпілотники саме в журналістиці. Це явище поки ще не стало масовим. З цієї нагоди у Вінниці 19 та 20 березня ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” влаштовує тренінг з дрон-журналістики для місцевих представників ЗМІ та громадських організацій.

Спікерами виступлять Ірина Марушкіна та Макс Зінчук. Першого дня Ірина Марушкіна, яка є доценткою Кафедри нових медій в університеті ім. Івана Франка, розповідатиме про теоретичну сторону застосування дронів. А вже другого дня Макс Зінчук, експерт з використання безпілотників, навчатиме учасників основам управління дронами. За словами організаторів, кілька дронів для практики вони забезпечать.

Відбуватиметься дводенний тренінг 19-20 березня за адресою вул. Городецького, 7. Вхід безкоштовний, але кількість місць обмежена до 20, тому необхідно заповнити анкету для участі до 18:00 15 березня. За додатковою інформацією можна звертатись за номерами 097 705 2366, 063 288 5982 (Галина Сегеда).     

Фото: https://www.droneblog.com

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору