× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З Вінниці до Хмельницького курсуватимуть нові автобуси, які оберуть на всеукраїнському конкурсі

В Україні відбудеться перший конкурс на понад півсотні міжобласних автобусні маршрути. Два з них мають сполучити Вінницю та Хмельницький. 

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook Міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він додає, що такий конкурс продовжить реалізацію реформи автобусних перевезень та стане відчутним кроком на зустріч бізнесу.

– Тепер ми проведемо перший конкурс на 58 маршрутів за новими, прозорими правилами і за заявницьким принципом. Не декілька тисяч доларів чиновнику, не маршрути і автобусні компанії чиновника, які виграють зі старими автобусами або взагалі без їх наявності у компаній, що давно на ринку і вклали не один мільйон гривень у парк, а: заповнив документи, відповідаєш усім вимогам – отримав маршрут, – йдеться у дописі.

Володимир Омелян також додав перелік маршрутів, на які буде оголошено конкурс. Помічаємо, що два з них мають курсувати з Вінниці до Хмельницького.

– Щоб ніхто не забув, вимоги за класністю на частині маршрутів ми визначили Євро-2 і вище, і тільки сидячі місця пасажирам місткістю не менше 18 місць. На довгих маршрутах Євро-3 і вище, пасажиромісткість не менше 30 місць (це великі автобуси типу неоплан), – додає Міністр.

Конкурс з “перевезення пасажирів на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут)” відбудеться 21 грудня 2018 року. Кінцевий строк прийняття документів на участь – 5 грудня включно. До речі, на сайті Міністерства інфраструктури зазначено, що засідання конкурсного комітету буде відбуватись без присутності перевізників-претендентів або їх представників. З умовами конкурсу потенційні перевізники можуть детальніше ознайомитися ТУТ.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору